Tören videosu hazırlama

Her türlü etkinlik videosunun prodüksiyonu
Sipariş düğün videosu prodüksiyonu
Formalite klip ve özel müzik videosu
Doğum günü, yıl dönümü ve…

Düğün törenleri, doğum günleri, yıldönümleri vb. her insanın hayatındaki en güzel günler arasındadır. Bu törenin kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmesi de gelin ve damat gibi bu tören sahiplerinin önemli zorluklarından biridir. Gayretleri sadece bu güzel günü kendilerinin ve misafirlerin akıllarında tutmaktır. Öte yandan, günümüz yaşam tarzları geleneksel tarzın dışına çıkmış ve yeni film çekme ve çeşitli klipler yapma yöntemleri bazı insanlar tarafından memnuniyetle karşılanmıştır. Bizim için çekici, renkli bir hayatı mümkün olan en iyi şekilde kaydetmek için insanların yardımına koşan yeni araçlar.

Tören videosu çekerken dikkat edilmesi gereken noktalar:

* Önerilen 3 paketin maddeleri müşteri isteğine göre değiştirilebilir, silinebilir ve eklenebilir.</p >

* Maliyetler Aşama acentelerinin alanı ve posteri günlük olarak ön faturaya dahil edilir. Bu nedenle, ek maliyet her gün için proforma faturada ayrı ayrı hesaplanır.

* Prodüksiyon ekibinin Tahran ili dışındaki projeleri gerçekleştirmek için yapacağı seyahatin maliyeti müşteriye aittir.

* Belirli yerlerde çekim yapmak için tüm izinlerin alınması müşterinin sorumluluğundadır.

* Filmin türüne ve seçilen pakete göre video süreniz değişebilir. (Daha uzun senaryolar için tasarım ve kurgu ekibinin maliyeti artar)